Mudr. PechVe své ambulanci řeším všeobecnou interní problematiku. Zejména se však zaměřuji na léčbu arteriální hypertenze, zejména těžších forem arteriální hypertenze, na léčbu poruch metabolismu lipidů, dále v mé ambulanci jsou vyšetřováni pacienti v rámci diferenciální diagnostiky pro dechové potíže, pro bolesti na hrudi, s palpitacemi s podezřením na srdeční arytmie, pro vertiginozní potíže, pro opakující se pády, u řady svých pacientů též řeším problematiku cukrovky atd..

Dále provádím interní předoperační vyšetření u pacientů před rozličnými nekardiálními operacemi u kardiaků a polymorbidních pacientů.

Dále zde pečuji o pacienty s chorobami kardiovaskulárního aparátu – po srdečních a mozkových příhodách, po revaskularizačních intervenčních výkonech na srdci, s dalšími chorobami srdce jako jsou různé formy srdečních arytmií atd.. Současně u těchto pacientů nabízím komplexní léčbu rizikových faktorů – jako je léčba vysokého krevního tlaku, zvýšené hladiny lipidů a též i léčbu cukrovky kromě pacientů na inzulínu.

V péči o tyto své pacienty případně spolupracuji se specialisty z kardiologického oddělení Masarykovy nemocnice, se specialisty z jiných interních oborů – jako je diabetologie, gastroenterologie atd..

Dále u svých pacientů užívajících léky na ředění krve – warfarin, provádím sledování INR z prstu ve své ambulanci.

Dále zde vyšetřuji i privátní klienty za účelem např. stanovení jejich kardiovaskulárního rizika atd..

Spektrum služeb
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat