INFORMACE O PÉČI O ZDRAVÍ

Přestože bylo  vynaloženo veškeré úsilí, aby bylo zajištěno, že údaje o péči o zdraví na této stránce jsou správné a aktuální, informace uvedené na této webové stránce mají pouze obecnou a informativní povahu a autor webové prezentace neposkytuje žádné prohlášení nebo záruky ve vztahu k jejich přesnosti nebo použitelnosti. Podrobná lékařská doporučení by měla být vždy vyhledána od kvalifikovaného lékařského odborníka.

Veškeré vaše BLA BLA BLA musí být vždy konzultovány s vaším lékařem

ŽÁDNÁ ZÁRUKA

Užití stránky je vždy na vlastní riziko uživatele. Provozovatel a autor nepřebírá žádnou odpovědnost za přímou, nepřímou nebo následnou ztrátu vzniklou v důsledku užití této stránky a veškeré předpokládané záruky jsou vyloučeny v rozsahu umožněném zákonem.

Provozovatel a autor webové prezentace nepřijímá žádnou odpovědnost za viry, které napadnou zařízení uživatele po užití audio, video, datových nebo textových souborů na této stránce.

HYPERTEXTOVÉ ODKAZY

Určité hypertextové odkazy na této stránce odkazují na stránky, které nejsou pod kontrolou provozovatele této webové prezentace. Pokud využijete takové odkazy, je takto otevřená stránka zobrazena v novém okně vašeho prohlížeče. Při užití těchto typů odkazů budete vždy informováni o zdroji takto uvedených materiálů.

OSOBNÍ ÚDAJE

Během návštěvy těchto stránek nedochází k žádnému sběru osobních údajů.

ZMĚNY

Tyto podmínky mohou být kdykoliv měněny a uživatelé by tedy měli pravidelně kontrolovat jejich obsah.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat